— Товары для сельскохозяйственных животных и птицы
 
 
 
Днепропетровск
(056) 732 41 49
(067) 631 88 24
(067) 941 29 23
(067) 634 39 81
 
  Главная Прайс О компании Сотрудничество Вакансии Контакты
 
 

Українсько-голландське підприємство, створене у 2007 році для реалізації спільного проекту «Розведення свиней чистих ліній в Україні». Представляє в Україні всесвітньо відому генетичну компанію «Hypor», що входить до групи «Hendrix Genetics» (селекційна, племінна робота та розробка нових генетичних рішень для світового ринку).
Будівництво виробничих корпусів завершилося у 2009, а 1 січня 2010 року підприємство отримало першу партію свиней породи П’єтрен (75 свинок та 20 кнурців) із найвищим статусом здоров’я (SPF) із Франції. Пізніше, 15 квітня 2010 року, на ферму прибули 98 свинок та 10 кнурців порід Ландрас та Велика Біла (Франція). 23 грудня 2010 отримали 221 свинку і 10 кнурців порід Ландрас та Велика Біла із Канади.
У всіх виробничих приміщеннях компанії — найкраще обладнання світових лідерів (стійлове та інше обладнання Porcon Pig Equipment BV (Голландія), системи кормороздачі AZA International (Італія), тощо). 
Лабораторія штучного осіменіння укомплектована обладнанням високої якості німецького та голландського виробництва. Супоросність свиноматок визначається за допомогою УЗІ-сканера, товщина шпику – за допомогою шпикоміру Renco meater.
На всіх етапах вирощування племінних тварин використовують сухі корми; власних посівних площ не мають — корми закупні.

Вимоги до утримання, розведення та проведення селекційної роботи у компанії Hypor однакові по всьому світу, тому і підприємство в Україні зобов’язане відповідати світовим стандартам компанії. Задля цього щомісяця підприємство відвідують консультанти від голландських партнерів і допомагають вибудовувати технологію та отримувати тварин відмінних племінних якостей. Управління та контроль стада здійснюють за допомогою комп’ютерної програми обліку «Farm» (AgroVision, Голландія), що також допомагає вести селекційну роботу (щотижня отримують BLUP- індекс на кожну тварину, який визначає її генетичну цінність).

Українське підприємство займається вирощуванням чистопорідних ремонтних свинок материнської лінії порід Ландрас, Велика Біла і гібридних свинок F1 (Ландрас Х Велика Біла); вирощує термінальних кнурів батьківської лінії Maxter 16 (чистопорідний П’єтрен) і Maxter 304 (П’єтрен Х Синтетична лінія), виробляє сперму термінальних кнурів, надає інформаційно-консультаційні послуги.
Всі тварини відрізняються високими виробничими та племінними характеристиками. Господарство вже здобуло навіть рекорди: зараз на фермі утримують кнурця (Maxter 304), що досяг живої ваги 133кг за 132 дні. На заключних етапах вирощування середньодобовий приріст кнурця складав 1600г. Середньодобові прирости на відгодівлі в середньому по господарстві складають більше ніж 1000г.
Термінальних кнурців відрізняють високий відсоток якісного пісного м’яса, хороша конституція та міцні кінцівки, а також низька конверсія корму та високі середньодобові прирости. З приводу останніх двох характеристик – короткий, але ємкий штрих: поросят породи П’єтрен від першого отриманого опоросу тримали на дорощуванні за традиційною технологією протягом 7 тижнів, але за цей час вони встигали набрати в середньому по 38кг ваги. Пластикова решітчаста підлога на такі навантаження не розрахована, тому зараз поросят тримають на дорощуванні всього 40 днів і переводять на наступний етап із середньою вагою 31кг. Серед мрій і планів компанії – забезпечити ринок України якісним технологічним поголів’ям.
Станом на 01.02.11 на господарстві утримується 153 основних свиноматки,з них 73 – породи П’єтрен, 40 –Ландрас, 40- Велика Біла; 8 основних кнурів – усі породи П’єтрен, загальна кількість поголів’я складає 2200 голів. На кінець року господарство планує вийти на повну потужність – тобто 550 свиноматок і 5000 голів загального поголів’я.

Комментарии закрыты.