— Товары для сельскохозяйственных животных и птицы
 
 
 
Днепропетровск
(056) 732 41 49
(067) 631 88 24
(067) 941 29 23
(067) 634 39 81
 
  Главная Прайс О компании Сотрудничество Вакансии Контакты
 
 

Ефективним рішенням проблеми являється застосування приманки «Смерть щурам №1».

Приманка виробляється на основі родентицида II-го покоління — бродіфакума — виробництва компанії «Activa Srl», Італія (антикоагулянт — препарат, що діє на механізм згортання крові, і не відноситься до числа гострих отрут). Дія приманки проявляється на 3 — 4-й день і виражається в тому, що гризуни відчувають задуху, починається внутрішня кровотеча, від якої на 4 — 8-й день наступає загибель тварин.

«Смерть щурам № 1»не викликає гострого харчового отруєння, тому гризуни не можуть визначити причину нездужання і попередити популяцію про небезпеку.

Через задуху гризуни виходять з укриттів і гинуть не в норах, під підлогами, а за межами приміщення, на відкритому місці.

Оригінальна препаративна форма не має аналогів в Україні, в східній Європі і є основною в Італії, Франції, Німеччині та США. Головною перевагою приманки «Смерть щурам № 1 » є її привабливість для гризунів.

«Смерть щурам № 1» містить у собі винятково натуральні інгредієнти — борошно, соняшникова олія, цукор, спеціальні ароматизатори, тому гризуни віддають перевагу приманці, а не звичній їжі. До складу введені протимікробний і антигрибковий препарати, завдяки яким вона не втрачає своєї ефективності і привабливості тривалий час (гарантований термін придатності — 24 місяці). Приманка не розрахована на нецільових тварин.

Тістоподібна маса упаковується в пакетики з фільтр-паперу вагою 12,5 грам. Фільтр-папір добре пропускає запахи, але перешкоджає проникненню вологи, що дозволяє приманці працювати у вологих умовах (водостоки, каналізації і т. д.).

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Засіб «Смерть щурам № 1» розкладати під укриттям у спеціальних або пристосованих для цього шматках картону, поліетилену або жерсті, пінцетом (щоб уникнути «людського запаху») по 1 пакетику для миші, 2-3 пакетика для щура в місцях заселення гризунів, поблизу їх нір, на шляху пересування, вздовж стін.

Розкладати через 2-15 м в залежності від виду та чисельності гризунів

Протягом 7-10 днів здійснювати контроль за поїданням приманки і там, де вона з’їдена, обов’язково поповнювати до початкового об’єму. Припинити розкладання засобу тоді, коли він залишається недоторканим гризунами.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

При застосуванні не розривати пакетики і не доторкатися до приманки голими руками, щоб не відлякувати гризунів людським запахом.

Для повного знищення щурів або мишей на оброблюваній території, необхідно своєчасно додавати пакетики з приманкою до тих пір, поки вона не перестане поїдатися гризунами.

Приманка легко прибирається після застосування і не потребує спеціальної утилізації, досить закопати або спалити її.

Залишки розкладаються на прості складові протягом 30 днів.

«Смерть щурам № 1» є екологічно безпечним продуктом, застосування її не завдає шкоди птахам та бджолам.

Комментарии закрыты.