— Товары для сельскохозяйственных животных и птицы
 
 
 
Днепропетровск
(056) 732 41 49
(067) 631 88 24
(067) 941 29 23
(067) 634 39 81
 
  Главная Прайс О компании Сотрудничество Вакансии Контакты
 
 

Байкокс 5% суспензияБайкокс 5% суспензияКокцидіоцид. Тольтразурил є похідним тріазинону та діє проти кокцидій виду Isospora. Ефективний проти усіх стадій розвитку кокцидій. Діє на паразитів шляхом руйнування оболонки, таким чином дія кокцидіоцидна .

Склад:

в 1 мл препарату міститься 50 мг тольтразурилу.

Показання:

для профілактики і лікування кокцидіозу поросят.

Спосіб застосування:

однократно, орально за допомогою дозатора, на 3-6 день життя.

Байкокс® 5% ідеально підходить як для профілактичних, так і для лікувальних програм в господарстві, але економічний ефект профілактичних програм значно вищий.

Дозування:

1 мл препарату на 2,5 кг тварини, що відповідає 20 мг тольтразурилу на 1 кг живої ваги.

Період виведення:

не використовувати поросятам менше, ніж за 77 днів до забою.

Упаковка:

флакони по 250 мл з дозатором на 1 мл.

Показання до застосування:

Для профілактики клінічних симптомів кокцидіозу у новонароджених поросят в господарствах, де раніше був діагностований кокцидіоз , переважно спричинений Isospora suis.


Проблема кокцидіозу: Виробники продукції тваринництва часто несуть значні економічні збитки (падіж, збільшення витрат корму на одиницю продукції) не підозрюючи, що причиною цього є різноманітні найпростіші, які вражають життєво важливі органи тварини і віикликають загальну інтоксикацію організму. Одним з таких захворювань є кокцидіоз. У свиней збудником кокцидіозу найчастіше є Isospora suis. Паразит має складний шлях розвитку, який проходить і в зовнішньому середовищі, і в кишечнику тварини (а саме в ентероцитах).

Важливим є те, що Isospora suis відкриває шлях для вторинних бактеріальних і вірусних інфекцій, які в подальшому діагностуються і вважаються причиною діареї. Проводиться комплекс лікувальних заходів проти цих (вторинних) хвороб, але безуспішно.

Клінічна картина кокцидіозу: у поросят-сисунів поноси, або фекалії пастоподібної консистенції білуватого або кремового кольору. Спостерігається нерівномірність розвитку поросят — хворі тварини при відлученні важать приблизно на 1 кг менше здорових. Частіше кокцидіоз перебігає в хронічній формі, при якій відсутні яскраво виражені клінічні симптоми.

Джерелом зараження кокцидіями є інвазовані супоросні і підсисні свиноматки, а також зовнішнє середовище, заражене ооцистами. Чим вище інтенсивність інвазії у свиноматки, тим вище вона і у поросят-сисунів даного гнізда.

Ооцисти знаходять у фекаліях вже на 7-8 день після зараження. Масове розмноження ендогенних стадій еймерій та ізоспор в кишечнику поросят призводить до катарального або геморагічного запалення його слизової оболонки.

Застосування Байкоксу® 5% в профілактичній програмі дозволяє максимально швидко досягти забійних кондицій. Більш того, при цьому спостерігаються оптимальні показники конверсії корму та продуктивності. Підтримка максимального щоденного приросту також забезпечує і однорідність розвитку, що підвищує рентабельність свинарського підприємства.

Комментарии закрыты.