— Товары для сельскохозяйственных животных и птицы
 
 
 
Днепропетровск
(056) 732 41 49
(067) 631 88 24
(067) 941 29 23
(067) 634 39 81
 
  Главная Прайс О компании Сотрудничество Вакансии Контакты
 
 

Байтрил 5% раствор для инъекцийБайтрил 5% раствор для инъекцийАнтимікробний засіб широкого спектру дії для лікування інфекційних захворювань с/г тварин.

Ефективний по відношенню до грампозитивних і грамнегативних бактерій і мікоплазм.Швидко всмоктується в кров та добре проникає у всі тканини та клітини організму. Не виявляє імуносупресивної дії. Не викликає алергічної реакції. Не токсичний, не має мутагенної та тератогенної дії, не викликає порушень репродуктивної функції.Виходить, здебільшого, з сечею, не викликає нефротоксичного ефекту.Наявність гною та кислого середовища не перешкоджає дії препарату. Концентрація в ушкодженій тканині вища, ніж у здоровій.

Склад:

в 1 мл розчину міститься 50 мг енрофлоксацину

Покази до застосування:

Захворювання органів дихання, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи та шкіри , що викликані бактеріями та мікоплазмами, а також вторинні інфекції при вірусних захворюваннях. Застосовують для лікування великої та дрібної рогатої худоби і свиней

Велика і дрібна рогата худоба: респіраторні захворювання, пастерельоз, колібактеріоз, колібацельоз, сальмонельоз, мікоплазмоз, септицимія, інфекції викликані стафілококом, агалактія, мастит у гострій формі та інші захворювання.

Свині: атрофічний реніт, ензоотична пневмонія, пастерельоз, сальмонельоз, мікоплазмоз, колібактеріоз, синдром мастит-метрит-агалактія (ММА).

Дозування та спосіб застосування:

Рекомендована доза 5 мг на 1 кг маси:
Препарат вводять: телятам підшкірно, свиням внутрішньом’язево один раз на добу. Курс лікування в середньому 5 днів.

Протипокази:

Не слід застосовувати Байтрил® при виявлені стійких до хінолонів штамів патогенних бактерій. Не допускається застосування Байтрилу® одночасно з макролідами, тетрациклідом, теофіліном і нестероїдними засобами проти запалення.

Строк очікування:

ВРХ, дрібна рогата худоба, свині – 11 днів.

Комментарии закрыты.